AUTOMECHANIK (M/Ž)

AUTOMECHANIK (M/Ž) / AutoPalace Brno
AutoPalace Brno

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého Automechanika!

Pokud máte zkušenosti s opravou a údržbou automobilů, jste precizní, manuálně zruční a zajímáte se o moderní technologie v automobilovém průmyslu, přidejte se k nám!

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby po složité opravy na konkrétní značce vozů.

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce.

Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru.

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, tedy i vysokou ochranu zdraví při práci. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili – auta i technologie oprav se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a dostáváte příspěvek na stravování. Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

Řípská 22
627 00, Brno-Slatina
Zobraziť na mape